Bakım İş Emri Yönetimi

Program

Bakım İş Emirlerinizi Profesyonelce Yönetin

Kağıt işlerinden ve kayıp İş Emirlerinden bıktınız mı? Kaybedilen bu zaman kazancınızı ve itibarınızı doğrudan etkiler. Repairist bakım iş emri yönetimi ile istenilen bir cihazdan istenilen bir yerden erişilebilen, merkezi bir bakım yönetim sistemiyle ekibinizdeki tüm iş emirlerinizi, KB’larınızı ve diğer görevlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. 

repairist'i daha detaylı incelemek ve fiyatlandırma için

rapor

Güçlü ve Kullanımı Kolay İş Emri Uygulaması

Teknisyenlerinizin ilk İş Emrini girmek için haftalarca eğitime ihtiyacı olmamalıdır. Aynı zamanda, Bakım İş Emri yönetimi yazılımı teknisyenlerinize tam olarak ne yapacaklarını bilme, işlerini kolayca belgeleme, işlerine her yerden erişme ve otomatik olarak izleme gücü vermelidir. Repairist İş Emirleri şunları yapmanızı sağlar:

Bakım Departmanınızı En Güçlü Departmanınız Haline Getirmek için repairist

Mobil

Mobil İş Emirleri

Müşterilerimiz, Android ve IOS mobil uygulamalarımızın kullanımıyla, tüm bakım ekiplerinde % 30’a kadar daha iyi organizasyon, iletişim, verimlilik ve ayrıca üretkenlik yaşarlar. Mobil uygulama üzerinden kullanıcılar şunları yapabilir:

rapor

Bakım Raporlaması

Bakım süreçleriniz için veri odaklı kararlar alın, hızlı ve yeni raporlar alın. Varlıklarınızın ne zaman arıza oluşturduğunu ve üretim süreçlerini ne kadar etkilediğini görün.

repairist ile maliyetlerinizi nasıl %17 azaltacağınızı öğrenmek için