Bakım İş Emri Yönetimi

İş Emirlerinizi Profesyonelce Yönetin

Kağıt işlerinden ve kayıp İş Emirlerinden bıktınız mı? Kaybedilen bu zaman kazancınızı ve itibarınızı doğrudan etkiler. Repairist ile istenilen bir cihazdan istenilen bir yerden erişilebilen, merkezi bir bakım yönetim sistemiyle ekibinizdeki tüm iş emirlerinizi, KB’larınızı ve diğer görevlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. 

repairist planlı iş emirleri
repairist çalışma takvimini takip edin

Güçlü ve Kullanımı Kolay İş Emri Uygulaması

Teknisyenlerinizin ilk İş Emrini girmek için haftalarca eğitime ihtiyacı olmamalıdır. Aynı zamanda, İş Emri yazılımı teknisyenlerinize tam olarak ne yapacaklarını bilme, işlerini kolayca belgeleme, işlerine her yerden erişme ve otomatik olarak izleme gücü vermelidir. Repairist İş Emirleri şunları yapmanızı sağlar:

Mobil İş Emirleri

Müşterilerimiz, Android ve IOS mobil uygulamalarımızın kullanımıyla, tüm bakım ekiplerinde % 30’a kadar daha iyi organizasyon, iletişim, verimlilik ve üretkenlik yaşarlar. Mobil uygulama üzerinden kullanıcılar şunları yapabilir:

repairist bakım hatırlatmaları
repairist Bakım Tabanlı Maliyetleri Azaltın

Bakım Raporlaması

Bakım süreçleriniz için veri odaklı kararlar alın, hızlı ve yeni raporlar alın. Varlıklarınızın ne zaman arıza oluşturduğunu ve üretim süreçlerini ne kadar etkilediğini görün.