Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi

Mobil Bakım Yönetim Sistemi (1)

İş Taleplerini ele almak için harcanan zamanı % 34'e kadar azaltın.

Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi ile bakım ekibinizin kritik bilgiler sağlamasına izin verin, bu sayede ekip sorunu çözmeye gitmeden önce sorunun tam olarak ne olduğunu anlar.

repairist bakım yönetim sistemi

Akıllı Mobil İş Talep Sistemi

Telefon ve e-posta sistemini üzerinden dönen  Bakım Yönetim Sisteminden bıktınız mı? Unutulan çağrılar, sürekli günlük kesintiler ve tekrar eden işler ile sonuçlanan eski sisteminizi bir kenara bırakın. Repairist’in bilgisayarlı bakım yönetim sistemi  çözümü; yetkilendirdiğiniz herkesin, mobil cihazlar aracılığıyla yalnızca bir QR kodunu (barkod) okutarak iş taleplerini bakım departmanınıza göndermesine izin verir.

repairist bakım yönetim sistemi

Hızlı İletişim ve Bildirim

İş emri isteğinde bulunanlarla iletişim kurma süresini %41’e kadar azaltın. Sahadan arıza bildiriminde bulunanlar, ekibinizi aramak ve meşgul etmek yerine herhangi bir cihazdan herhangi bir yerden arıza bildirebilirler. İş üzerine alınırken, çalışılırken ve tamamlanırken iş emri açanlara otomatik olarak bilgilendirme mesajları gönderilir. Bakım ekibinizin bildirimlerle uğraşması yerine, işlere odaklanması sağlayın.

repairist bakım yönetim sistemi

Platform Bağımsız

Cep telefonları veya masaüstü uygulamanızı, iş emirlerini oluşturmak ve takip etmek için kullanırsınız. Mobil uygulamalar, iş emirlerinin hızlıca iletilmesine ve düzenlenmesine yarar. İş emirlerini anında ileterek sahadaki ekiplerin işlerini daha iyi koordine etmelerini sağlar. Masaüstü uygulaması ile iş emirlerini kolayca yönetirsiniz. Bu teknolojiler, bakım ve iş süreçlerini daha verimli hale getirir.

Program

Ekibiniz görmeden yinelenen iş taleplerinden kaçının

Repairsit Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi, halihazırda açık olan tüm bakım taleplerini okumak için son teknoloji Makine Öğrenimi ve Doğal Dil İşlemeyi kullanır.Bu sayede istek sahipleri artık yeni bakım ve iş taleplerini göndermeden önce taleplerinin zaten gönderilip gönderilmediğini görebilirler.

Kurumsal Varlık Yönetimi

Anlık Bildirimler

Planlı ve Önleyici Bakımlar

İş Emirleri

Yedek Parça Envanter Yönetimi

Demo talebi için bizimle iletişime geçin ve işletmenizi ileriye taşıyın