Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi

İş Taleplerini ele almak için harcanan zamanı % 34'e kadar azaltın.

Bakım ekibinizin kritik bilgiler sağlamasına izin verin, böylece ekip sorunu çözmeye gitmeden önce sorunun tam olarak ne olduğunu anlar.

repairist bakım raporlaması
Tiny people examining operating system error warning on web page isolated flat vector illustration. Cartoon mistake and alert on website. Computer diagnostics and digital technology concept

Ekibiniz görmeden yinelenen iş taleplerinden kaçının

Repairsit, halihazırda açık olan tüm bakım taleplerini okumak için son teknoloji Makine Öğrenimi ve Doğal Dil İşlemeyi kullanır. İstek sahipleri artık yeni bakım ve iş taleplerini göndermeden önce taleplerinin zaten gönderilip gönderilmediğini görebilirler.

repairist bakım yönetim sistemi

Akıllı Mobil İş Talep Sistemi

Telefon ve e-posta sistemini üzerinden dönen Bakım Yönetim Sisteminden bıktınız mı? Unutulan çağrılar, sürekli günlük kesintiler ve tekrar eden işler ile sonuçlanan eski sisteminizi bir kenara bırakın. Repairist’in bakım yönetim çözümü; yetkilendirdiğiniz herkesin, mobil cihazlar aracılığıyla yalnızca bir QR kodunu (barkod) okutarak iş taleplerini bakım departmanınıza göndermesine izin verir.

repairist bakım yönetim sistemi

Hızlı İletişim ve Bildirim

İş emri isteğinde bulunanlarla iletişim kurma süresini %41’e kadar azaltın. Sahadan arıza bildiriminde bulunanlar, ekibinizi aramak ve meşgul etmek yerine herhangi bir cihazdan herhangi bir yerden arıza bildirebilirler. İş üzerine alınırken, çalışılırken ve tamamlanırken iş emri açanlara otomatik olarak bilgilendirme mesajları gönderilir. Bakım ekibinizin bildirimlerle uğraşması yerine, işlere odaklanması sağlayın.

repairist bakım yönetim sistemi

Platform Bağımsız

Cep telefonları veya masaüstü uygulamanızı, iş emirlerini oluşturmak ve takip etmek için kullanırsınız. Mobil uygulamalar, iş emirlerinin hızlıca iletilmesine ve düzenlenmesine yarar. İş emirlerini anında ileterek sahadaki ekiplerin işlerini daha iyi koordine etmelerini sağlar. Masaüstü uygulaması ile iş emirlerini kolayca yönetirsiniz. Bu teknolojiler, bakım ve iş süreçlerini daha verimli hale getirir.