repairist

Bulut tabanlı Bakım ve Yönetim Yazılımı

Yenilikçi
Yenilikçi

Her zaman yenilikçi yaklaşımları takip ederiz

Endüstriyel Teknoloji
Endüstriyel Teknoloji

Endüstriyel teknoloji süreçlerinizi iyileştirmeye yardımcı oluyoruz.

Bulut Tabanlı Çözümler
Bulut Tabanlı Çözümler

Verileriniz, güçlendirilmiş bulut tabanlı altyapımızda saklanır.

Firmamız, yazılım üretim ve satışının yanında, web tasarımı, network çözümleri sunmaktadır. Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, “Size Özel Çözümler” getirmektedir.

Firmalar, sektördeki paket programların, kendilerine hitap etmediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Aybit Teknoloji olarak sadece paket programlar değil, özel yazılımlarımızla da sizin yanınızdayız. Firmaların ihtiyacına özel yazılımlar geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktayız.

Aybit Teknoloji 15+ yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Yapılan yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Aybit Teknoloji’nin ürettiği yazılımlar tamamen kendi ekibi tarafından oluşturulmaktadır.

%100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak programlar sürekli güncel tutulmaktadır.

Gelişen teknoloji her geçen gün dünyayı hızla değiştiriyor ve yeniden yapılandırıyor. Bu yeniden yapılandırmada “Size Özel Çözümler” sunarak firmanızın bilgisayar teknolojisine ayak uydurmasını sağlıyoruz.

Repairist - Varlık ve Bakım Yönetim Sistemi, Bakım Onarım Yönetimi

© 2005 - 2021 Aybit Teknoloji A.Ş.

İletişim

Repairist - Varlık ve Bakım Yönetim Sistemi, Bakım Onarım Yönetimi