Referanslarımız

repairist-tusas
repairist-tadım
Ford_otosan
repairist bakım yönetim sistemi referansları bimbo
repairist-kumtel
Aviagen logo
repairist-skretting
Kılıçdeniz logo
Mr.fix logo
repairist-mesan
repairist-satoayakkabı
repairist-gentema

repairist CMMS

Kullanıcı Yorumlarımız

Ertan YILMAZ

Kurucu/ Balkan Tıbbi

Başlangıçtan itibaren en sevdiğim şey, Repairist yazılımının kullanım kolaylığıydı. Bu yazılım işimi çok kolaylaştırdı. Mobil uygulama şile nında iş emirleri oluşturuyorum. Yaklaşık 10 saniye gibi bir zaman alıyor. Koruyucu bakımları ayarlarken mevcut olan özelleştirme seçenekleri harika. Bakım yönetim sistemini ihtiyaçlarımıza göre özelleştirme esnekliği ise harika.

Ali KOÇER

Bakım Yöneticisi/ Şato Ayakkabı

CMMS yazılımlarını inceledikten sonra Repairist kullanmaya başladım. Şirketimizin bakıma harcadığı zamanı ve parayı incelemek için gereken analitiği sağlıyor. Bu yazılımın bana ve ekibime sağladığı güce hayran kaldım. Otomatik olarak oluşturulan ve özelleştirilmiş raporları görme yeteneği , her şeyi mikro düzeyde mi yoksa makro düzeyde mi, yoksa her ikisini birden mi görmek istediğimi rahatlıkla seçebiliyorum. Ayrıca satış sonrası destekleri çok iyi.

Enes YARDIMCI

İşletme Şefi/ Aktaş Dış Ticaret A.Ş.

Bakım programıyla birlikte daha düzenli bakım arşivi oluşturduk.Oluşturduğumuz kayıtların düzenli hatıtlatılmasıyla bakımlarımızın unutulma riski ortadan kalktı.

Saynur KÖSE

Üretim Mühendisi/ Pelin Triko

Üretimde zamanı etkin kullanma, makine ve teçhizat konusunda veri oluşturma,stok kontrolü ve ihtiyaç planlama yapabilme, kolay maliyet hesabı ile anlık durum değerlendirme, periyodik planlama ile etkin makine kullanımı konularında büyük avantaj sağladı.

CMMS Özellikleri

Demo Talebi İçin,

Bizi arayın: +90 0262 255 52 12