Planlı ve Önleyici Bakım

Önleyici Bakım

Etkili Bir Önleyici ve Koruyucu Bakım Programı

Koruyucu Bakım kontrol listelerini manuel olarak dağıtarak değerli saatlerinizi boşa harcamayın. Ve işlerin tamamlandığından emin olmak için fazladan zaman harcamayın. Repairist; bakım planlarını doğru varlık için doğru teknisyene iletmenizi ve planladığınız periyotlarda otomatik olarak hatırlatılmasını sağlar.

Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi CMMS

Ayrıntılı ve Güçlü Önleyici Bakım Oluşturun

Repairist basit ve sezgisel KB planları oluştururken, işinizin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için teknisyenlerinize rehberlik eder. Basit kontrol listeleri veya koşullu mantık oluşturmanıza olanak tanır. Bakımın nasıl yapılacağı hangi parçaların değiştireleceği gibi bilgileri oluşturmanıza ve belgelemenize olanak tanır, böylece yeni gelen personeller dahi ek eğitim ihtiyaç duymadan ne yapacaklarını tam olarak bilirler. Repairist’in KB Planları oluşturucusunu kullanırken şunları yapabilirsiniz:

repairist mobil bakım

Mobil İş Emirleri

Müşterilerimiz, Android ve IOS mobil uygulamalarımızın kullanımıyla, tüm bakım ekiplerinde % 30’a kadar daha iyi organizasyon, iletişim, verimlilik ve üretkenlik yaşarlar. Mobil uygulama üzerinden kullanıcılar şunları yapabilir:

repairist Bakım Yönetim Sistemi (2)

Özel Göstergelerle Verileriniz, Sizin Yanınızda

Kabul edelim, operasyonlarınızı iyileştirmenin ilk adımı iyiyi ve kötüyü bilmektir. Repairist’in Gösterge Panelleri ile sonunda varsa kötü giden işleri bulmaya ve veri destekli planları eyleme geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu da işçilik maliyetlerinin azalmasına, arıza sürelerinin kısalmasına ve daha fazlasına neden olur. Repairist’in Özel Gösterge Tabloları ile;

repairist'i daha detaylı incelemek ve fiyatlandırma için