Repairist, MMO Kocaeli II. Bakım Teknolojileri Sempozyumu’nda

Aybit Teknoloji olarak ;
Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi (CMMS) Yazılımımız repairist ile 6-7 Ekim tarihlerinde katılım sağladığımız MMO Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliğinin organize etmiş olduğu II. Bakım Teknolojileri Yerel Sempozyumunda, standımızı ziyaret edip ilgi gösteren bütün katılımcılara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sempozyum süresince standımızı ziyaret eden katılımcılarla buluşup, ürünümüz repairist hakkında bilgilendirmeler yaptık, bakım süreçlerinde CMMS’in önemi, veri yönetimi, bakım süreçlerinin takibi ve yönetimi, işletmelerde bu süreçlerde yaşanılan sorunlar ve bu sorunlara getirdiğimiz çözümler üzerine bilgi alışverişinde bulunup, sohbetler yaptık.

Sempozyumda emeği geçen ve sempozyuma katılım sağlayan herkese tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sempozyum süresince, standımıza gelen katılımcılarla bir araya geldik ve repairist Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi (CMMS) yazılımımızı yakından tanıttık. Bu süreçte, bakım süreçlerinde CMMS’in önemi, veri yönetimi, bakım süreçlerinin takibi ve yönetimi, işletmelerde karşılaşılan sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik sunduğumuz çözümler hakkında verimli bilgi alışverişleri gerçekleştirdik. Sunumlarımız ve görüşmelerimiz sırasında, katılımcılarımızın işletmelerinin verimliliğini artırmak ve bakım süreçlerini optimize etmek için nasıl destek sağlayabileceğimize dair soruları yanıtladık.

Sempozyuma katılım sağlayan herkesin emeğine, organizasyona ve paydaşlara teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. 

Veri Toplama ve Değerlendirme (6)

Etkinliğin başarılı bir şekilde düzenlenmesi ve katılımcıların ilgisi, bu alandaki çalışmalarımıza daha fazla motivasyon kazandırdı.

repairist  olarak, işletmelerin bakım süreçlerini optimize etmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz.

repairist, Makine Mühendisleri Odası’nın Düzenlediği Bakım Sempozyumunda

Demo talebi için bizimle iletişime geçin ve işletmenizi daha ileriye taşıyın