16 Şubat 2021

Şato Ayakkabı Repairist Bakım ve Yönetim Sistemini Seçti

Repairist - Şato Ayakkabı

Şato Ayakkabı artık repairist kullanıyor!

Şato Ayakkabı

Şato Ayakkabı, 1979 yılında İdris KUŞOĞLU tarafından Bursa’da kuruldu. 1997 yılına kadar Şato Kundura adı altında faaliyetlerini sürdürdükten sonra ticari faaliyetleri “Şato Ayakkabı ve Deri San. Tic. Ltd. Şti. ” başlığı ile devam etti.

Şato Ayakkabı 17.000 m² ve 8.400 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle kadın ayakkabılarında uzmanlaşan Şato Ayakkabı, günde 7000 çift üretim yapıyor.

Kurumsallaşma süreçlerini hızlandırmak amacıyla 2010 yılında çalışmalarına hız veren Şato Ayakkabı Repairist, sürdürülebilir başarı için kurumsallaşmanın önemli olduğunu belirtiyor.

Şato Ayakkabı, ürünlerini iç ve dış pazarda CASTLE, CIUCANI, BURG, ŞATTO, SENİORAH imitasyon ve deri markaları ile müşterilerine sunmaktadır.

repairist_demo_banner4

Repairist

Repairist Bakım Yönetim Sistemi, fabrikalarda, gıda üretim merkezlerinde ve üretim süreçlerinin önemli olduğu birçok alanda karşılaşılması muhtemel arızaların takibi için iş emirleri oluşturmada kullanıcılarına kolaylık sağlayan bulut tabanlı bir yazılımdır.

Gelecekteki bakım planları ve önleyici bakım gibi bakım iş emirlerinin oluşturulmasında büyük kolaylık sağlayan Şato Ayakkabı Repairist, verilerinizin bulut tabanlı kullanım ile güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Bilgisayar altyapısında bir arıza olması durumunda bile verileriniz bulut sistemi üzerinde tutulacağı için herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Enerji Yönetimi

Enerji yönetimi özelliği ile enerji harcamalarınızı takip edebilir ve gelecek planlamanızı tamamlayabilirsiniz.

Arıza Süresini ve Bakım Maliyetlerini Azaltın

Bilindiği gibi durdurma maliyetleri, bakım maliyetlerinden daha fazladır. Repairist Bakım Yönetim Sistemi (BYS) ile makine arıza süresini en aza indirebilir ve en üst düzeyde üretim sağlayabilirsiniz.

Bakım Yönetim Sistemi sayesinde bakım masraflarını azaltabilir, bakım işlerinde çalışan personelin sistematik olarak çalışmasını sağlayabilir ve bakım personelini sağlıklı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

İş emirlerinin atanması ve takibi ile işletmelerin yapacağı işlerde iş gücü ve zaman kaybını engeller. Önleyici bakım ve planlama yaparak işletmenizdeki makine veya cihazların duruş sürelerini en aza indirebilirsiniz. Talimatların hazırlanması ile bir işin aşamaları veya yöntemleri tanımlanır.

İş kalitesinde düşüş engellenecektir. Stok ve yedek parça takibi, Personel tanımlama ve ekipman oluşturma, Ekiplerin sınıflandırılması, Depo ve raf sistemi, Kullanıcı yetkilendirme, kişinin yetkili olduğu departmanlara girmesine izin verebilirsiniz.

Stok İşlemlerini Yönetin

Stok işlemleri sadece bir tık uzağınızda. Gerçek sayıları fiziksel sayımlarla görüntüleyebilirsiniz. Stokları farklı depo ve raflara taşıyabilir, nakliye operasyonlarında miktarları belirleyebilirsiniz. Ürünlerinize etiket yazdırarak da etiket atayabilirsiniz.