16 Şubat 2021

Telbis Tekstil Repairist Bakım ve Yönetim Sistemini Seçti

Repairist - Telbis Tekstil

Telbis Tekstil artık repairist kullanıyor!

2004 yılında Bursa’da kurulan ve Bursa’nın büyük fabrikalarından biri olan Telbis Tekstil, Repairist Bakım Yönetim Sistemini tercih etti. 2004 yılında Bursa Kestel’in organize sanayi bölgelerinde üretime başlayan Telbis Tekstil, Türkiye’yi de katarak müşteri portföyüne büyük ölçüde ihracat yapan konfeksiyon firmaları, ekonominin lokomotifi olan tekstil ve giyim sektöründe önemli rol oynamaktadır.

Telbis Tekstil 14.000 m² kapalı alanda son teknoloji makinelerle 3 vardiya çalışarak 25.000 kg / gün üretim kapasitesine ulaşmıştır. Üretim süreçlerini engellemek ve dijital çağa ayak uydurmak için Repairist Bakım Yönetim Sistemini tercih eden Telbis;

repairist_demo_banner1

Mobil Uygulama ile Hızlı İş Emri Oluşturma

Mobil uygulama ile hızlı bir şekilde iş emirleri oluştururken, arıza sürelerini ve bakım maliyetlerini azaltır.

Gelişmiş Arama

Geçmiş iş emirleri için gelişmiş arama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde raporlama ve bilgi alabilmektedir.

Stok Süreçlerini Yönetmek

Fiziki stok sayımı, malzeme ambar hareketleri, depolar arası transfer ve etiket basımı gibi işlemleri gerçekleştirebilir.

Çalışan Takibi

Repairist Bakım Yönetim Sistemi ile personelini takip eden Telbis, performanslarını ölçebilir ve harcanan adam / saat ile ilgili veri sağlayabilir. Personeline bir görev atayarak, görevleri takip edebilir.

Alan Tanımı

Alanların tanımlanması ile Telbis, bakım işlemlerinin nerede yapılacağı hakkında anında bilgi sahibi olabilir.

Bakım Talimatları

Telbis, bakım talimatlarını kullanarak, bakım işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek sorunları en aza indiren sorunsuz bir bakım sürecine sahiptir.